KONST / Litografier / Färglitografier 13557142
nr 1355 7142
Färglitografier
3 st, Elisabeth Lansson, figurer. Signerad. Motivet: 28x21 - 39x30 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:13:27
300 kr
400 kr
500 kr
19 okt